Дотримуйтеся стратегії (не ситуативні пости, а розробляємо 3–5 завдань і напрямів, за якими ви будете рухатися). За словами керуючого партнера комунікаційної агенції plusone Маргарити Клещаєвої, “за останні 12 місяців український Instsgram ріс швидшими темпами, ніж Facebook. Є всі підстави вважати, що у короткостроковій перспективі Instagram стане соціальною мережею №1 в Україні”. Інтернет тут, щоб залишитися та запропонувати широкий вибір варіантів всім, хто занурюється в Інтернет-світ. Однак ця статистика зовсім не означає, що десктопи можна списувати з рахунків. А принцип «mobile first» не означає «mobile only».
Молодь із задоволенням працює з додатком Instagram — натиснув на іконку і відразу висвітилися всі новини з класними фотографіями і невеликими анонсами, які коротко щось описують. Звісно, краще не мовчати, але чи завжди варто відповідати? Потрібно пам’ятати про правило трьох «НЕ» та не провокувати або ж брати участь у скандалах та образах. Характерною особливістю бібліотечних пабліків є активність комунікації бібліотечних фахівців між собою. Багато постів, зокрема, подієві, викликають обговорення у колег, обмін досвідом у коментарях, за рахунок бібліотечних фахівців збільшується кількість вподобань, лайків.
Використовуйте історії реальних людей (сторітеллінг). Сторінці у Facebook і використовує її для ведення прямих продажів. Також 50% опитаних споживають новини у Viber, 29,5% — в Instagram, 25,1% — у TikTok, 8,3% — у Twitter. SixDegrees продемонструвала, наскільки важливо мати https://www.blitz.if.ua/news/unikalniy-poglyad-na-davnoegipetskikh-bogiv-u-relizi-golden-glyph-3-vid-quickspin онлайн-присутність і ділитися з іншими інформацією про себе. Discord, дозволяють геймерам спілкуватися, ділитися новинами, координувати дії та просто насолоджуватися ігровим процесом разом із тіммейтами з усього світу. Конструктор сайтів LP-mobi – інтернет сайт за одну мить.
Тут можна обмінюватися ідеями на різні теми, рецептами, проектами. Для спілкування з родичами і друзями, які знаходяться в інших країнах і містах. Цивільне населення росії нарешті бачить реальну картину війни. “Ми все одно очікуємо позитивного рішення”, ― сказав Кирило Буданов. Родичі дитини (баба, дід, прабаба, прадід, тітка, дядько, повнолітні брат або сестра, вітчим, мачуха). Це тимчасове захоплення, чи величезний прорив після промислової революції. Налаштувати на роботу, створити позитивний емоційний клімат в групі.
Крім роздратування, отакий потік стрічці новин у соцмережах не викликає інших почуттів. А тому навіть лояльна аудиторія блокує цю бібліотеку. Тому подавайте новини в годину по чайній ложці – тобто не часто, але регулярно. Активно використовуйте графік публікацій (так звані відкладені публікації).
Онлайн-семінар “Тренди в CRO та Веб-аналітиці для маркетологів та директорів на 2024 рік”
Ще однією загрозою соціальних мереж є швидке поширення будь-яких новин. Головним чином це стосується публічних осіб, але може торкнутися кожного. Через велику кількість новин і швидке їхнє поширення серед аудиторії соціальних мереж стає неможливим миттєве реагування з боку відправника на фейки. При цьому очевидно, що спростування побачать зовсім не всі читачі, що прочитали фейк, і таким чином репутації об’єкта фейку буде завдана шкода. Найгіршим у цій ситуації є те, що навіть в уяві тих людей, що побачили спростування дезінформації, лишиться неприємний осад про компанію, чи людину, що була опорочена.
Вони вже зараз змінюють те, де і як ми шукаємо інформацію, як ухвалюємо ті чи інші рішення. Звичайно, у їхній основі й надалі лежатиме спілкування та комунікація. Однак багато експертів припускають, що між різними соціальними платформами буде простежуватися дедалі чіткіша грань.
Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру
Виховна година неодмінно має проходити у формі діалогу. Його варто вести доброзичливим тоном, без натяків та настанов. Діти мають отримати можливість висловити власну точку зору та разом дійти висновку, що залежність від соціальних мереж – це проблема, яку потрібно вирішувати. Аргументуйте актуальність теми, нагадавши, що приблизно три мільярди жителів Землі використовують соціальні мережі в інтернеті й щодня витрачають на них у середньому приблизно дві години. При чому значна частина цього часу не пов’язана з продуктивної працею. В українському Facebook переважає жіноча аудиторія, яка становить понад 61% або ж 7,6 млн користувачів.
Перебування в соцмережах збільшує ризик самогубства, оскільки робить людину більш відчуженою від дійсності, мінімізуючи контакти з оточуючими. У 8 з 10 дітей старше 12 років є сторінка в соцмережі. Середній вік, в якому західна дитина заводить собі акаунт, становить 10 років.
Люди поділяють широкий діапазон речей на Tumblr від фото кішок до мистецтва та моди. Messenger використовувався як функція обміну повідомленнями в Facebook, і з 2011 року Facebook зробив Messenger самостійним і дуже розширив його можливості. Компанії тепер можуть рекламувати, створювати чат-боти, надсилати інформаційні бюлетені та багато іншого на Messenger. Ці можливості надають компаніям безліч нових способів залучення та спілкування зі своїми клієнтами.
Дезінформація все ще є серйозною проблемою користувачів інтернету. І ситуація може посилитися з поширенням нових інструментів, таких як ChatGPT. Особливо з урахуванням того, що пошуковик Bing вже зараз впроваджує ChatGPT, а Google швидко намагається бути в тренді й додати свою альтернативу — чат-бота Bard. При цьому обидва працюють далеко не ідеально, нерідко надають неправдиву інформацію. Якщо застосування чат-ботів у пошукових системах справді стане масовим явищем, є підстави вважати, що дезінформація користувачів виявиться по-справжньому глобальною проблемою. І як з нею боротися, зараз не зовсім зрозуміло.
Comentários