Існує кілька способів поповнення Київ Цифровий. Купувати її слід один раз, діє проїзний при цьому рік. Ті, хто має право на пільги, доплати, допомогу, компенсації та інші субсидії. Кешбек нараховується при оплаті дитячих товарів, одягу, взуття; товарів для дому та для ремонту. Розрахунковий курс гривні до долара в бюджеті на 2024 рік становить 41,4 грн/$. Транспортна карта, QR-квитки, паркування, порятунок евакуйованої автівки та інші міські сервіси у вашому смартфоні. Від 14 липня усі поїздки в муніципальному транспорті тепер цифровізовано в електронні квитки.

В метро пасажир може провести друга по своїй картці, приклавши її двічі до турнікету. Можливість здійснення такої процедури для наземного транспорту залишається під питанням. Вартість проїзду залежить від кількості поїздок, яку купують одночасно. Так, у разі купівлі 1-9 поїздок вартість кожної становитиме 8 грн. З кожним новим десятком придбаних поїздок їхня вартість знижується, сягаючи 6,5 грн за 50 поїздок. Максимально можна поповнити картку на 50 поїздок або придбати 50 QR-квитків за одну покупку.

За номером та пін-кодом цю карту можна прив’язати до застосунку, щоб поповнювати її з банківської картки будь-коли. Ви можете купити одноразовий квиток або транспортну карту в касах станцій метро або терміналах електронного квитка (тільки одноразовий QR-код або поповнення Kyiv Smart Card). Також на жовтих турнікетах можна оплатити банківською картою з технологією Paypass / Paywave або пристроями з підтримкою Google Pay / Apple Pay. Вони мають при собі спеціальні пристрої для перевірки реєстрації електронного квитка в системі. До нього потрібно прикласти Kyiv Smart Card або карту «Київ Цифровий». Або ж показати паперовий квиток з QR-кодом чи його аналог, придбаний в застосунку. Контролер сканує карту або QR-код і бачить, чи дійсно пасажир оплатив поїздку.

Один з найпростіших і найзручніших способів поповнення Київ Цифровий – сервіс онлайн-платежів EasyPay. Поповнення рахунку, можливість оплачувати «комуналку» і т.д. «Карта киянина» являє собою звичайну пластикову банківську карту, тільки з фотографією. Зазначимо, що цифровий проїзний доступний і громадянам пільгових категорій, варто лише оформити спеціальну пільгову картку – “Картку Киянина”. Винятком є маршрутки приватних перевізників, однак цей недолік обіцяють незабаром виправити. Натискаючи на плюс і мінус, регулюємо кількість квитків, яку хочемо придбати. Час роботи транспорту та кількість чинних маршрутів змінюється згідно з розпорядженнями військової адміністрації Києва.

транспортна картка київ де купити

Натиснути на кнопку входу / реєстрації у верхньому правому кутку сторінки. https://funtime.kiev.ua/publications/evolyuciya-populyarnih-rozvag-u-svit-gemblingu Натисніть на кнопку вхід/реєстрації у верхньому правому кутку сторінки.

Проїзні на березень автоматично перетворяться на проїзні на червень. Звичайно ж впровадження єдиного електронного квитка в Києві — це величезні кроки на шляху до сучасності і вихід на новий рівень. У перші місяці може і виникали деякі труднощі з системою, але більшість пасажирів вже адаптувалися, адже все-таки карта має набагато більше переваг, ніж недоліків. Процес удосконалення ще в процесі і в майбутньому вже всі маршрутні таксі будуть мати можливість приймати оплату безконтактно.

Де прийматимуть єдиний електронний квиток Київ Цифровий?

Штраф за неоплачений проїзд в київському транспорті становить 160 грн. Повний список громадян, які мають право на пільговий проїзд в метро і в наземному транспорті, доступний за посиланнями. Кияни без пільг також можуть використовувати «Картку Киянина» як транспортну.

Зеленський і Залужний звернулися до українців: сенсаційні заяви, від яких розірве Путіна

При цьому придбати транспортну карту можна тільки за готівку. В Україні запустили єдиний електронний квиток для громадського транспорту. 5 лютого стало відомо, що така карта вже з’явилася у продажу. Електронний проїзний квиток вже давно користується популярністю в багатьох країнах і містах.

Також там розміщена мітка безконтактної оплати, її номер, а під захисним покриттям – PIN-код, необхідний для додавання карти в особистий кабінет на офіційному порталі КМДА. Від вас потрібні тільки доступ до інтернету та банківська картка або цифровий гаманець з достатньою сумою на рахунку. У авторизованих власників картки Київ Цифровий поповнення забирає ще менше часу.

Поїздок у громадському транспорті здійснюється за допомогою єдиного електронного квитка. У запропонованому переліку знайдіть «Kyiv Smart Card – квиток для проїзду в громадському транспорті в Києві». В переліку, що з’явиться, натисніть «Kyiv Smart Card – квиток для проїзду в громадському транспорті в Києві». Якщо говорити про наземний громадський транспорт, то там вже давно встановили валідатори для електронних квитків Kyiv Smart card.